kerem onder

Cappy meyve suyunda Ateizm propagandası!

kerem önder sohbet izle sinle indir

 

 

* Cappy Marka Meyve Suyunda Ateizm Propagandası

Türkiye’de en çok tüketilen içeceklerin arasında yer olan bu üründeki ‘dinsizlik’ ifadelerini acaba vatandaşlarımızın yüzde kaçlık bir kısmı farketti?
İsrail dostu markanın ülkemizde sattığı ürünler üzerinden “Allah tanımamazlık” manasındaki dinsizliği yani ateizmin propagandasını yapıyor.

İşte o üründe yer alan ”Allah’ı tanımamazlık” ifadeleri:

‘Bu üründeki meyve suyu, cömert meyve ağaçlarının, o ağaçlara kucak açan toprağın, suyu veren yağmurun ve onlara yaşam veren güneşin sayesinde üretildi. Doğa, ona hak ettiği saygıyı göstermenin, emek harcamanın ve onu sabırla beklemenin karşılığını bize birbirinden güzel, birbirinden olgun, birbirinden tatlı meyvelerini sunarak verdi. Cappy’nin lezzetinin kaynağı olan doğaya, sonsuz teşekkürlerimizle.’

Gördüğünüz gibi suyu yağmur vermiş, ağacı toprak, meyveyi ise cömert ağaçlar vermiş. Bütün bunları ise doğa ana vermiş. Aslında şaşılacak birşey yok. Adamlar İslam düşmanı olduğu için Türkiye’de bu gibi propagandalar yapacaklar elbette. Sorun bu markalara para veren biz Müslümanlarda.

ASLINDA OLMASI GEREKEN YAZI

“Bu meyve suyu, Kainatı yoktan var eden Rabbimizin gökten yağdırdığı yağmur ile insanların faydası için kuru topraktan yarattığı ağaçların, insanların çeşitli bedensel ihtiyaçlarnı karşılamak için var edilen meyvelerinden üretildi. Rabbimiz biz kullarına günahkar olduğumuz halde nimetlerini yağdırmaya devam ediyor: O’na dönelim diye…”

Nahl Suresinde Rabbimiz, verdiği Nimetleri şöyle hatırlatıyor ;

Gökten suyu indiren O’dur. Ondan hem size içecek vardır, hem de hayvanlarınızı otlatacağınız bitkiler.
(Allah) su sayesinde sizin için ekinler, zeytinler, hurmalar, üzümler ve diğer meyvelerin hepsinden bitirir. İşte bunlarda düşünen bir toplum için büyük bir ibret vardır.
Yeryüzünde sizin için rengarenk yarattıklarında da öğüt alan bir toplum için gerçek bir ibret vardır.

 

 

 

 

      fblogo    

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.