PEYGAMBERİMİZİN, PARMAKLARINDAN SU AKITMASI MUCİZESİNİ İNKAR EDEN MEALCİYE NE SÖYLENEBİLİR?

PEYGAMBERİMİZİN, PARMAKLARINDAN SU AKITMASI MUCİZESİNİ İNKAR EDEN MEALCİYE NE SÖYLENEBİLİR?

PEYGAMBERİMİZİN, PARMAKLARINDAN SU AKITMASI MUCİZESİNİ İNKAR EDEN MEALCİYE NE SÖYLENEBİLİR?

Soru: Hocam, Peygamberimizin parmaklarından su akıtması ve ordunun bu suyla abdest alması mucizesini inkar eden Mealciye ne söylenebilir? Bir capste üste şu hadisi koymuşlar: “Sahabeler su bulamayınca, Peygamber parmaklarından su akıttı, 1500 kişi abdest aldı.” (Buhari-Vudu, 32; Müslim-Fezail, 45; Nesaî-Taharet, 60; Ebu Davud-Mukaddime, 5; Tirmizî-Menakıb, 6)

Alta da şu ayetleri ekleyip güya peygamberimizle alay etmek istemişler: "Kâfirler şöyle dediler: «Sen, bizim için yerden suyu kesilmeyen bir kaynak fışkırtmadıkça sana asla inanmayacağız." (İsra 90) "Yahut altından bir evin olsun, ya da göğe çıkmalısın. Ona çıktığına da asla inanmayız. Ta ki bize, okuyacağımız bir kitap indiresin.» De ki: «Rabbimi tenzih ederim. Nihayet ben de, peygamber olan bir insandan başka bir şey değilim." (İsra 93)
 
Cevap: Peygambersiz Mealciler, her zaman yaptıkları bir tahrif usulüyle bir ayeti söyleyip diğer mucize ayetlerinin tamamını inkar ediyorlar.
 
Kur'an ile Kur'an'ı inkar ediyorlar bu ılımlı süslümanlar!
 
Bu Peygamber düşmanlarına reddiye sadedinde tek bir ayet bile zikretmek, bir atom bombası mesabesinde olacaktır:
 
"Hani, Mûsâ kavmi için su dilemişti. Biz de, “Asanı kayaya vur” demiştik, böylece kayadan on iki pınar fışkırmış, her boy kendi su alacağı pınarı bilmişti. “Allah’ın rızkından yiyin, için. Yalnız, yeryüzünde bozgunculuk yaparak fesat çıkarmayın” demiştik." (Bakara 60)
 
Allah'ın Peygamberi Musa aleyhisselam, bir kayaya asasıyla vurup 12 ayrı pınar çıkarabiliyor da; Düşmanı oldukları son Peygamber Muhammed aleyhisselam, mucize ile parmaklarından neden su çıkaramasın?
 
"Allah'ın, bir insana bunu yaptırabilecek bir gücü yok" mu diyorlar yoksa!?