SAMİMİ BİR İTİRAF...

SAMİMİ BİR İTİRAF...

SAMİMİ BİR İTİRAF...

TAKİPÇİ: Selamun aleyküm Kerem hocam Allah hizmetlerinizi daim eylesin sizleri çok seviyoruz birçok konuda sizin sohbetleriniz sayesinde kendimi düzeltmeye çalışıyorum sizden de dua bekliyoruz. Sizin sohbetlerinizle nasıl tanıştım kısaca anlatayım:
Youtube’de dini sohbetler izlerken köşede sizin sohbetlerinizi gördüm.
İlk düşüncem şu idi. Sakalınızın da kısa olmasını göz önüne alarak, genelde böyle genç hocalar reformist mezhebsiz oluyor dedim. Adınızı Youtube’a yazıp bazı videolarınıza bakınca şöyle bir başlık gördüm: “Buhari ve Müslim’e kin kusan bir hoca!” Bunu görünce sizin Buhari ve Müslim’e kin kustuğunuzu zannederek videoyu açtım ama siz tam tersine Buhari ve Müslim’e kin kusanlara reddiye yapmıştınız, sizin bir mezhepsiz olmadığınıza kanaat getirdikten sonra “Bu hoca büyük ihtimalle Vehhabidir” dedim (demez olaydım:) Sizin Vehhabilere yaptığınız reddiyeleri gördüm. “Siz hiç evliya Vehhabi gördünüz mü?” adlı videonuzu izledim sizin bir Vahhabi olmadığınıza kanaat getirince Şii olabilir ihtimaline karşı Şia ile ilgili videolarınızı izledim, onlara da reddiye yapıyordunuz.
Diyalogçu olmadınız da belli çünkü onlara da reddiye yapıyordunuz.
Videolarınızı daha çok izleyince sizin Ehli sünnet ve ehli tasavvuf olduğunuzu öğrendim ve ehli bid’ata yaptığınız reddiyelerle sizi daha çok sevdim Allah sizden razı olsun.
 
İlk baştaki suizanlarımdan dolayı hakkınızı helal edin.
İnternetteki hocaların içinde birçok ehli bid’at hoca olduğu için tedbirli davranmak zorunda hissettim kendimi.
Ayrıca yaşınızın genç ve sakalınızın kısa olması da etki yapmıştı bidat ehli olabilir diye ama yüzünüzdeki nuru görememişim özür dilerim hakkınızı helal edin. Dua eder dua bekleriz.
 
HOCA: Mübarek, sen de hep sui zan etmişsin yahu!
Karınca kadar hakkım varsa helal olsun!
Allah Teala, ayaklarımızı 14 asırlık ana caddeden, Ehli Sünnet vel Cemaat'ten ayırmasın...